Škola v přírodě a ozdravné pobyty

Pro školy nabízíme v areálu hřebčína možnost uspořádání škol v přírodě, jarních prázdnin a výcvikových kurzů, ať již sportovního nebo jiného zaměření. K dispozici jsou 2 klubovny, které dle vašich požadavků můžeme připravit na danou akci. Mimo sezónu je objekt rezervován jen pro Vás, takže nebudete nikým rušeni.

Nabízíme vám možnost využití flipchartů, televize nebo DVD přehrávače - vše s kvalitním ozvučením. Součástí ubytování je i stravování zajištěné formou plné penze (snídaně, svačina, oběd, večeře). Po celý den je možnost konzumace čaje či jiného nápoje. Pobyt začíná obědem a končí snídaní a balíčkem na cestu v den odjezdu Všechna jídla připravujeme na místě v naší moderně vybavené kuchyni z čerstvých surovin. Ubytování poskytujeme ve dvou či tří lůžkových pokojích přímo v areálu hřebčína. Penzion je vybaven lůžkovinami a povlečením (bez ručníků). Celková kapacita lůžek pro děti, včetně přistýlek, je 42.

Cena Popis
690,- Kč za dítě a den, cena zahrnuje: stravování 5x denně, pitný režim, ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením na penzionu, DPH
790,- Kč za dospělou osobu
Zapůjčení vybavení cena/čas
Zapůjčení TV 50,- Kč/den
Zapůjčení promítacího plátna 200,- Kč/den
Zapůjčení flipchartu 150,- Kč/den
Zapůjčení DVD 200,- Kč/den
Zapůjčení videodataprojektoru 400,- Kč/den
 
Cena platí pro pobyty na 3 a více nocí.
 
Ceny platí pro 20 a více dětí. Menší skupiny cena dohodou.
 
Na každých 10 dětí má 1. doprovod pobyt a stravu zdarma.

Nahoru