Svatba na statku Benice

Vážení snoubenci,

dovolte nám, abychom Vám představili Barokní statek Benice. Romantické svatební místo, které leží na nádherné samotě v krásné, mírně zvlněné krajině s převahou lesů a rozlehlých luk, bývalé panství arcivévody Františka Ferdinanda d´Este. Statek je postaven na plochém návrší, nad údolím, kde stála ve 14. století původní osada s tvrzí.

SLEVA 40% pro SVATBU ve VŠEDNÍ DEN

Přejete si, aby Vaše svatba na statku probíhala v romantickém stylu a prostředí, kde Vás nikdo neruší a kde není zavírací hodina?

  

Nabízíme Vám okouzlující místo pro uspořádání Vaší svatby, od obřadu přes svatební hostinu, odpolední a večerní zábavu až po ubytování v rodinném penzionu. Právě to Vám umožní historické panství, unikátní kulturní památka, Barokní statek Benice, jedinečná samota jako stvořená pro dokonalou svatbu na statku.

    

  
  
Vaše svatba na Statku Benice proběhne v krásném prostředí této citlivě zrekonstruované kulturní památky, pro nevšední fotografie i zábavu během Vašeho slavnostního dne jsou Vám k dispozici koně i historické kočáry. Svatební obřady jsou u nás možné jak civilní – po dohodě s benešovskou matrikou nebo církevní – po dohodě s příslušným církevním hodnostářem.

SLEVA 40% pro SVATBU ve všední den

Rádi pro Vás uspořádáme svatbu na Statku Benice i ve všední den, v úterý, ve středu nebo ve čtvrtek. Nabízíme snoubencům, kteří plánují jak menší svatbu do 40 hostů tak i větší svatbu do 150 hostů, možnost uspořádat svatební den a hostinu ve všední den na Statku Benice se 40% slevou na pronájem prostor a celkovou kapacitu ubytování. Pro více informací nám pište na email svatba@statekbenice.cz nebo nám volejte na tel. číslo 601 324 166.

Hostina může probíhat v prostorách nádvoří či starobylého špejcharu, menším svatbám, do 30 osob, je k dispozici také barokní světnice, k večerním rautům patří nepochybně i grilování na romantickém nádvoří statku. Výhodou jsou i rozsáhlé vlastní okolní pozemky umožňující sportovní aktivity (petanque, kroket, šipky, ping-pong), parkování pro neomezený počet vozů, dětské hřiště s trampolínou a bazénem.

Samozřejmostí jsou projížďky krásnou přírodou v sedle i kočáře, zábavné soutěže, poníci a oslíci pro děti, originální svatební fotografie, skvělá kuchyně a náš tým, připravený splnit Vaše přání, Vám pomohou prožít nezapomenutelný den a zajistí krásné vzpomínky.

..chceme Vám připravit SVATBU SNŮ..

Připravili jsme pro Vás SVATEBNÍHO PRŮVODCE SVATBOU NA BENICÍCH 2017, máte možnost si průvodce ve formátu pdf stáhnout, najdete zde základní informace k pořádání svatebního dne na Benicích.

Pro inspiraci se podívejte na naše SVATEBNÍ STRÁNKY  www.svatbanastatku.cz.

  

    

Více fotografií z realizovaných svateb najdete ve fotogalerii na našich stránkách SvatbaNaStatku.cz.

Nahoru