• Více podrobných informací o statku Benice najdete na našem FCB.

    20.06.2016

    Více informací o nás najdete na našem www.facebook.com/baroknistatekbenice.

  • Nádherný a poutavý krátký film o HŘEBČÍNU A STATKU BENICE.

    20.06.2016

    Podívejte se na unikátní záběry v krásném krátkém filmu "Koně pro krále", který právě teď dokončil Libor Špaček a Petra Doležalová, tvůrci projektu Escape to Nature. Film najdete na našem www.facebook.com/baroknistatekbenice, případně na https://vimeo.com/170426383 .

Všechny novinky

Aktuálně ze statku

Poslední volné svatební termíny pro rok 2017 na našem Statku Benice

Vzhledem k velikému zájmu budoucích novomanželů o svatební dny na venkovském statku Vám doporučujeme rezervovat si svatební termín pro rok 2017 co nejdříve. Po telefonické domluvě Vás na našem statku přivítáme a rádi Vám osobně navrhneme možnosti Vašeho svatebního dne na Statku Benice. Připravili jsme pro Vás ke stažení ve formátu pdf SVATEBNÍHO PRŮVODCE SVATBOU NA BENICÍCH 2017, najdete zde základní informace pro uspořádání svatebního dne na Benicích

  

 

Hubertova jízda na Benicích 22. října

V sobotu, 22. října za krásného počasí jsme na Benicích uzavřeli jezdeckou sezonu slavnostní jízdou ušlechtilých koní s příjemně naladěnými jezdci.

  

 

Zveme Vás dne 25.a 26.listopadu

na SVATEBNÍ  EXPO, pořádané v hotelu International Prague.
Na výstavě budeme mít vlastní expozici, velice rádi Vás přivítáme a osobně s Vámi probereme možnosti Vašeho svatebního dne na Statku Benice. Pro sjednání schůzky v rámci výstavy uvítáme, když nás budete kontaktovat na tel. čísle 724 054 267, Tomáš Havelka. Více informací o svatbách na Statku Benice, fotografie, reference a užitečné rady najdete na našich svatebních stránkách SvatbaNaStatku.cz.
 
  

 

Letošní hříbátka přijdou do naší odchovny 13.listopadu, těšíme se..

Celkem bude u nás pět hříbat narozených v roce 2016, pět hříbat z ročníku narozeného 2015 a tři hříbata z roku 2014. Pokud máte zájem o více informací o odchovně hříbat na Benicích, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 602 694 256, Ing. Pavlína Písková. Na pastvinách jsou samozřejmostí přístřešky a dvakrát denně uvazování s příkrmem. Přes zimu máme hříbata ve stájích na volném ustájení, v průběhu dne na pastvinách.
 

    

 

 

Zaujaly vás naše služby? Kontaktujte nás.

Zavolejte nám na telefonní číslo 601 324 166

Kontaktní formulář


Nahoru