• SLEVA 40% pro SVATBU ve všední den

    14.01.2017

    Rádi pro Vás uspořádáme svatbu na Statku Benice i ve všední den, v úterý, ve středu nebo ve čtvrtek. Nabízíme snoubencům, kteří plánují jak menší svatbu do 40 hostů tak i větší svatbu do 150 hostů, možnost uspořádat svatební den a hostinu ve všední den na Statku Benice se 40% slevou na pronájem prostor a celkovou kapacitu ubytování. Pro více informací nám pište na email svatba@statekbenice.cz nebo nám volejte na tel. číslo 601 324 166.

  • Více podrobných informací o statku Benice najdete na našem FCB.

    20.06.2016

    Více informací o nás najdete na našem www.facebook.com/baroknistatekbenice.

Všechny novinky

Aktuálně ze statku

Pozvánka na 1. dubna

Oslava prvních narozenin benických hříbátek

První aprílovou sobotu 1.dubna 2017 se brány Hřebčína Favory a Barokního statku Benice otevřou návštěvníkům a gratulantům při příležitosti oslavy prvních narozenin benických hříbátek. V Benicích se můžete vydat na komentovanou prohlídku stájí hřebčína Favory, ochutnat gastronomické speciality benické kuchyně, či projít otevřenými dveřmi naší minizoo s čerstvě narozenými jehňátky a kůzlátky. Ve 14:00 hodin slavnostně předvedeme na nádvoří statku naše roční oslavence, kteří se jistě s chutí zakousnou do narozeninového dortu. Po celé odpoledne budou pro děti připraveni nasedlaní poníci. Přijďte se svými blízkými přivítat jaro do malebného prostředí Barokního statku Benice a prožít příjemné dubnové odpoledne. Otevřeno bude od 11:00 do 16:00 hodin.

  barokní statek benice hříbata barokní statek benice hříbata 2

 

V mrazivých dnech na Benicích se nám rodí krásná a zdravá jehňátka

Děti, které se přihlásí do Letního dětského tábora na Benicích "Léto na statku" budou mít příležitost o tyto roztomilé mazlíčky celé prázdniny pečovat. V letošním létě pořádáme již 21. sezonu letních dětských táborů. Velmi oblíbený je jezdecký tábor "Prázdniny v sedle císařských koní" určený i pro začátečníky od 8 - 15 let a tábor "Léto na statku" určený dětem od 7 - 15 let, které mají rády zvířátka a chtějí se naučit základní péči o ně... (doporučujeme kliknout na fotku)

    

 

Nádherný starokladrubský plemenný hřebec na Statku Benice

SACRAMOSO RABIA VIII

Sledujte s námi úspěšně se rozšiřující chov starokladrubského koně v privátním Hřebčínu Favory. V rámci nastávajícího připouštěcího období bude pro náš chov zapůjčen impozantní plemenný hřebec Sacramoso Rabia VIII, působící v chovu NH Kladruby nad Labem. Po tomto hřebci se po benických pastvinách prohání již roční hřebeček Sacramoso Amarata VIII - 14, který temperamentem a vitalitou svého otce nezapře. Hřebčín Favory tímto děkuje za chovatelskou spolupráci Národnímu hřebčínu Kladruby. Těšíme se na naše další skvělá hříbata... (doporučujeme kliknout na fotku)

  

 

SLEVA 40% pro SVATBU ve VŠEDNÍ DEN

Rádi pro Vás uspořádáme svatbu na Statku Benice i ve všední den, v úterý, ve středu nebo ve čtvrtek. Nabízíme snoubencům, kteří plánují jak menší svatbu do 40 hostů tak i větší svatbu do 150 hostů, možnost uspořádat svatební den a hostinu ve všední den na Statku Benice se 40% slevou na pronájem prostor a celkovou kapacitu ubytování. Pro více informací nám pište na email svatba@statekbenice.cz nebo nám volejte na tel. číslo 601 324 166.

  

 

Poslední volné svatební termíny pro rok 2017 na našem Statku Benice

Vzhledem k velikému zájmu budoucích novomanželů o svatební dny na venkovském statku Vám doporučujeme rezervovat si svatební termín pro rok 2017 co nejdříve. Po telefonické domluvě Vás na našem statku přivítáme a rádi Vám osobně navrhneme možnosti Vašeho svatebního dne na Statku Benice. Připravili jsme pro Vás ke stažení ve formátu pdf SVATEBNÍHO PRŮVODCE SVATBOU NA BENICÍCH 2017, najdete zde základní informace pro uspořádání svatebního dne na Benicích

  

 

Poutavý krátký film o Benicích

Podívejte se na unikátní záběry v krásném krátkém filmu "Koně pro krále", který pro nás natočil Libor Špaček a Petra Doležalová, tvůrci projektu Escape to Nature. Sdílejte s námi neopakovatelné okamžiky prvních minut letošních hříbat na pastvině a sloučení dvou stád starokladrubského koně na Statku Benice, v Hřebčíně FAVORY. 

  

 

Hubertova jízda na Benicích 22. října

V sobotu, 22. října za krásného počasí jsme na Benicích uzavřeli jezdeckou sezonu slavnostní jízdou ušlechtilých koní s příjemně naladěnými jezdci.

  

 

Zveme Vás dne 25.a 26.listopadu

na SVATEBNÍ  EXPO, pořádané v hotelu International Prague.
Na výstavě budeme mít vlastní expozici, velice rádi Vás přivítáme a osobně s Vámi probereme možnosti Vašeho svatebního dne na Statku Benice. Pro sjednání schůzky v rámci výstavy uvítáme, když nás budete kontaktovat na tel. čísle 724 054 267, Tomáš Havelka. Více informací o svatbách na Statku Benice, fotografie, reference a užitečné rady najdete na našich svatebních stránkách SvatbaNaStatku.cz.
 
  

 

Letošní hříbátka přijdou do naší odchovny 13.listopadu, těšíme se..

Celkem bude u nás pět hříbat narozených v roce 2016, pět hříbat z ročníku narozeného 2015 a tři hříbata z roku 2014. Pokud máte zájem o více informací o odchovně hříbat na Benicích, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 602 694 256, Ing. Pavlína Písková. Na pastvinách jsou samozřejmostí přístřešky a dvakrát denně uvazování s příkrmem. Přes zimu máme hříbata ve stájích na volném ustájení, v průběhu dne na pastvinách.
 

    

 

 

Zaujaly vás naše služby? Kontaktujte nás.

Zavolejte nám na telefonní číslo 601 324 166

Kontaktní formulář


Nahoru