Vzdělávání dospělých

"Poznávejte a vzdělávejte se v každém věku..."

"Žít znamená učit se."

Pro dospělé 40+ nabízíme třídenní vzdělávací a relaxační pobyty na Statku Benice.

...darujte Vašim blízkým náš dárkový poukaz na relaxační pobyt na částku, kterou si sami zvolíte...

Nádherná samota v malebné krajině Posázaví, Barokní statek Benice,  je ideálním místem pro relaxační pobyty, které jsme doplnili o zájmové vzdělávání dospělých 40+.

 

Aktivně se zajímáte o dění kolem Vás?   Baví Vás moderní online svět?

Máte zájem vzdělávat se v základních dovednostech při používání mobilního telefonu, tabletu, notebooku, pevného počítače?

Rádi se zdokonalíte v používání emailu, internetového prohlížeče, mobilních aplikací?

Máte skvělé nápady?   Vyrábíte zajímavé, originální a krásné výrobky a rádi je nabídnete?

Známým poskytujete služby na profesionální úrovni?   Již delší dobu vážně zvažujete začátek vlastního podnikání?

Podnikáte a potřebujete získat více zákazníků?   Chcete se postavit na vlastní nohy a o svém čase si rozhodovat sami?

Přemýšlíte, který krok má být ten první?   Víte, že chcete mít vlastní webové stránky?

Pokud jste překročili čtyřicítku a zdá se Vám svět online příliš složitý, neváhejte, vysvětlíme Vám vše velmi srozumitelně.

Chcete být samostatní při tvorbě a úpravě webových stránek?   Rozšiřte si znalosti v aplikacích Word a Excel.

Naučíme Vás, jak vytvořit a udržovat profil na Facebooku a Instagramu, jak komunikovat přes Skype a WhatsApp.

 

Poradíme Vám, jak začít a být úspěšný...

 

Je Vám 40+ a láká Vás neomezený online prostor, nekonečný svět internetu? Více informací najdete ZDE.

 

Náplň vzdělávacího a relaxačního pobytu pro dospělé 40+:

Zaměřujeme se na vzdělávání dospělých 40+. Naším cílem je srozumitelně vysvětlit a názorně předvést možnosti, které nabízí dnešní moderní online svět, podporovat rozvoj Vaší nezávislosti a samostatnosti. Chceme Vás naučit, jak se současně bavit na internetu, pracovat efektivně a přitom dodržovat základní bezpečnostní pravidla při online platbách, online nákupech, komunikaci na sociálních sítích. 

 • Chcete uspět na internetu? Nemáte znalosti a zkušenosti a přesto Vás láká téměř neomezený online prostor? Prostor, ve kterém můžete velmi jednoduše a samostatně nabídnout Vaše služby nebo výrobky.
 • Víte co, ale nedaří se Vám přesněji specifikovat Vaše cíle a nabízené příležitosti? Ve Vašem okolí nemáte spřízněnou duši? Poraďte se, využijte naší nabídky a dělejte to, co Vás baví. Budete se divit...
 • Potřebujete poradit s registrací internetové domény, vybrat a zprovoznit webhosting, nastavit správně email? Zdánlivě nesrozumitelné procesy zvládneme společně tempem, které Vám bude vyhovovat, vysvětlíme si vše krok po kroku a další projekt odstartujete sami.
 • Pomůžeme Vám navrhnout strukturu webu a vytvoříme pro Vás originální moderní webové stránky, které jsou již přizpůsobené pro zobrazení na mobilních telefonech a tabletech. Naučíme Vás principu tvorby webu a ukážeme Vám, jak bez hlubších znalostí zvládnete sami Vaše webové stránky upravovat a následně i vytvářet.
 • Doporučíme Vám profily na sociálních sítích Facebook a Instagram. Založíme spolu Váš blog... V současné době se sociální sítě profilují jako efektivní podpora zviditelnění Vašich webových stránek. Vliv blogu na rozšíření povědomí o Vaší značce, výrobku nebo službě je nedocenitelný.
 • Navrhneme pro Vás optimální konfiguraci online reklamy na sítích Google AdWords, Sklik, Facebook a Instagram. Využijte naplno nejefektivnějšího způsobu reklamy a zviditelnění na trhu. Budete překvapeni, jak můžete úspěšně uvést Vaši značku do povědomí zákazníků a přitom investovat do reklamy přijatelnou částku.
 • Máte zájem o mobilní aplikace, ale nevíte, jak je správně využívat? Připusťme si, že již žijeme život online a mobilní telefon je jeho neoddělitelnou součástí. Svět online je dobrý sluha, ale špatný pán, převezměte kontrolu nad Vaším životem online a využívejte potenciál mobilních aplikací na plný výkon.

 

  

Program vzdělávacího a relaxačního pobytu :

Pobyt organizujeme každý týden, vždy od středy do pátku, samozřejmostí je ve středu večeře, ve čtvrtek snídaně, oběd, večeře a v pátek snídaně a oběd, kterým zakončíme relaxační pobyt na statku.

 • ve středu od 12 hodin Váš příjezd na Barokní statek Benice, pokud přijedete vlakem do Benešova u Prahy, doporučujeme využít službu taxi, cesta na statek je 12 km
 • ve čtvrtek dopoledne a odpoledne Vás budeme vzdělávat, po obědě Vám ukážeme stáje a další prostory hřebčína při komentované prohlídce
 • večer můžete s námi posedět v útulné restauraci a ochutnat kvalitní vína
 • v pátek v poledne zakončíme vzdělávání a po obědě končí Váš placený pobyt na Barokním statku Benice

Celková cena vzdělávacího a relaxačního pobytu pro jednu osobu je 4 800 Kč a zahrnuje dvě noci na rodinném penzionu na statku, plnou penzi a vzdělávací seminář.

 

Vzdělávat Vás bude Tom Havelka, podnikatel, kterého baví život online.

Rezervovat konkrétní termín můžete ZDE nebo nám napište přes formulář :

Kontaktní formulář

Více informací o barokním statku Benice naleznete zde >>>

Nahoru