Letní kreativní tábor

>>   NOVINKA   <<

Ve spolupráci s Jazykovou školou JIPKA jsme pro vás připravili jazykový pobytový tábor, v rámci kterého se děti nebudou ani chvilku nudit, a navíc budou mluvit převážně cizím jazykem. Zvolit si můžete tábor v angličtině, němčině nebo francouzštině. Více informací a registrace ZDE >>.

 

Letní dětský kreativní tábor

„Tvořivé prázdniny v Benicích“

pro děti od 6 do 16 let

Rezervace na kreativní tábor

V letní sezóně 2018 Vám Barokní statek Benice nabízí kreativní týden pro děti v podobě DIY výtvarného a kreativního tábora. Tábor je zaměřen pro všechny slečny i chlapce, kteří rádi malují či tvoří a zároveň si chtějí užít prázdninový táborový týden s novými (či starými) kamarády a kamarádkami.

Na každý turnus KREATIVNÍHO TÁBORA je maximální počet 30 dětí.

Pokud se vám termín turnusu v rezervačním formuláři nezobrazí, je již plně obsazen. 

Proč právě u nás?

 • tábor je určen úplným začátečníkům i pokročilým, zkrátka všem, kteří rádi malují a tvoří

 • unikátní propojení letního dětského tábora a (ne)tradičních výtvarných technik

 • v roce 2018 zahajujeme již 22. táborovou sezónu

 • velmi příjemné zázemí barokního statku Benice

 • malebná okolní krajina

 • všichni si od nás odvezou nejen krásné vzpomínky na tábor, ale také výrobky, které si sami během prázdninového týdne vyrobí

 • odpolední a večerní zábavný táborový program

 • Barokní statek Benice je dobře dostupný, nachází se 11 km od Benešova

Na co se můžete těšit?

 • Malování akvarelovými pastelkami,

 • malování tuší a vodovými barvami,

 • enkauistika a práce s voskovými pastely,

 • origami – práce s papírem,

 • tvorba vlastního DIY videa!

 • teoretická průprava – zajímavé přednášky zábavnou formou pro děti

 • workshop - papírové tvoření s Big shotem

 • ozdoby z barevných filců,

 • a další výtvarné a kreativní aktivity, …

             

 

Začátek a konec tábora

Tábor probíhá v týdenních turnusech v průběhu července a srpna. Příjezd dětí na tábor a předání potřebných dokumentů rodiči je vždy v neděli od 15.00 hodin. Následuje společné přivítání účastníků a seznámení se s organizací a pravidly našeho tábora. Následuje prohlídka areálu a blízkého okolí.

 

Turnus je ukončen v neděli následujícího týdne v 10,00 hod. V případě zájmu, můžete navštívit slavnostní Jezdeckou akademií, která začíná v 10.00 hod. na jízdárně hřebčína. Jedná se o praktickou ukázku jezdeckého umění pro rodiče, kde táborníci a tábornice z Jezdeckého tábora předvedou, co se naučili během svého pobytu v Benicích.

 

Doprovodný program

V rámci táborového života se děti mohou těšit na tradiční táborové aktivity, mezi které patří soutěže, hry, táborák s opékáním buřtů, táborové turnaje v různých typech sportů, procházky do nedalekého lesa či okolí, a také tradiční benická „noční bojovka“.

Na táboře je o děti postaráno našimi zkušenými vedoucími. Všichni vedoucí splňují vysoké nároky týkající se zkušeností, odborné přípravy i odpovědnosti při práci s dětmi. Naše hlavní vedoucí táborů Míša Vančová je studentkou vysoké školy se zaměřením na volnočasové aktivity dětí a dlouholetou vedoucí i hlavní vedoucí nejen na letních táborech, ale také na zimních táborech či školách v přírodě.

Ubytování

Vaše děti jsou ubytovány ve dvoulůžkových dřevěných chatkách či indiánských teepee umístěných na louce v blízkosti statku. Do chatek není zavedena elektrická energie. U chatek je WC a užitková voda. Veškeré sociální vybavení poskytuje zázemí Barokního statku Benice. Pitná voda je zajištěna v táboře.


 

Stravování

Stravování táborníků je připravováno z čerstvých surovin přímo na místě, v moderně vybavené kuchyni. Pro Vaše děti je zajištěna strava 5x denně ve formě snídaně, dopolední a odpolední svačina, oběd a večeře, včetně zajištění celodenního pitného režimu. V případě některé alergie na potraviny (bezlepková dieta, intolerance laktozy, diabetici apod)  nás prosím kontaktujte osobně před zahájením tábora.

 

Co si mají děti vzít děti s sebou a co raději nechat doma?

Oblečení: Spodní prádlo, ponožky, trička, mikiny, svetr (jiné teplejší oblečení), kraťasy, kalhoty, tepláky (tepláková souprava), oblečení na spaní, plavky, bunda, pláštěnka (na koních se jezdí i v případě deštivého počasí), čepice nebo šátek. Platí pravidlo, že staré věci se vyhazují snadněji než ty nové ☺

Na výtvarku: 2x starší oblečení, které nebude škoda ušpinit či poničit (tričko, tepláky, kraťasy, botasky/croccsy)

Obuv: Holinky, tenisky.

Hygienické potřeby: Ručník, mýdlo, šampon, zubní kartáček a pastu, hřeben, opalovací krém, kapesníky, toaletní papír, repelent.

Ostatní: Spacák, polštářek, deka, karimatka, funkční baterku (příp. náhradní baterie), malý batoh na výlety, plastová láhev na pití, zápisník, psací potřeby, kapesné dle vlastního uvážení.

Co nebrat: Mobilní telefony, tablety, notebooky, řetízky, náramky, prstýnky či jiné cennosti.

 

Rezervace na kreativní tábor

 

Cena

Cena týdenního turnusu činí 5.400,- Kč včetně DPH za osobu. Cena zahrnuje min. 6 hodin výukových lekcí zaměřených na různé typy kreativních technik, ubytování, stravování, doprovodný táborový program, výdaje na táborové hry a odměny.

 

Termíny turnusů táborů 2018

1. turnus 1.července - 8.července 2018

2. turnus 8.července - 15.července 2018

3. turnus 15.července - 22.července 2018

4. turnus 22.července - 29.července 2018

5. turnus 29.července - 5.srpna 2018

6. turnus 5.srpna - 12.srpna 2018

7. turnus 12.srpna – 19.srpna 2018

8. turnus 19.srpna - 26.srpna 2018

 

Potřebné dokumenty pro nástup dítěte na tábor Vám zašleme emailem v průběhu května, případně budou ke stažení na našich stránkách.

 

Uzávěrka přihlášek a úhrada ceny

Cena týdenního turnusu činí 5.400,- Kč včetně DPH za osobu. Cena zahrnuje ubytování, stravování, doprovodný táborový program, výdaje na táborové hry a odměny.

Účastnický poplatek je nutno zaplatit ve splatnosti námi zaslané faktury, v případě zdržení nemůžeme závazně garantovat místo v turnuse pro přihlášené dítě.

Vyplňte a zašlete elektronickou přihlášku, zpětně Vám bude v průběhu ledna zaslána faktura.
Při platbě uveďte prosím jako variabilní symbol číslo Vaší faktury.

U svého zaměstnavatele můžete žádat o příspěvek na náš letní dětský tábor pro Vaše dítě, v případě potřeby Vám rádi vystavíme fakturu pro Vašeho zaměstnavatele.

 

Stornovací podmínky

Zákazník má právo kdykoliv před zahájením akce zrušit svou účast, a to písemným oznámením. Zrušení účasti nastane okamžikem doručení tohoto oznámení.

Pořadatel má právo na stornovací poplatky z ceny letního tábora a to ve výši: 0% při zrušení do 31.5. daného roku, 50% při zrušení do 15.6.daného roku, 100% při zrušení po 15.6.daného roku či při nenastoupení na přihlášený tábor.

Stornovací poplatky se neplatí pokud zákazník za sebe vyšle náhradníka, který písemně potvrdí, že souhlasí se všeobecnými podmínkami pro účast na táboře, potvrdí souhlas s pořízením fotografií a videí a doloží potřebné dokumenty pro nástup dítěte na tábor.

 

Rezervace na kreativní tábor

 

Kontakt

V případě potřeby doplnění informací se můžete obrátit na naší hlavní vedoucí

Míšu Vančovou, tel. 702 096 065, email michaela@statekbenice.cz
Srdečně se na Vás těšíme!

FAVORY CAMPER TEAM

 
Nahoru