Letní dětský tábor "LÉTO NA STATKU"

>>   NOVINKA   <<

Ve spolupráci s Jazykovou školou JIPKA jsme pro vás připravili jazykový pobytový tábor, v rámci kterého se děti nebudou ani chvilku nudit, a navíc budou mluvit převážně cizím jazykem. Zvolit si můžete tábor v angličtině, němčině nebo francouzštině. Více informací a registrace ZDE >>.

 

Letní dětský tábor s domácími zvířátky

"LÉTO NA STATKU"   Benice 2018, pro děti od 6 do 15 let

 

Rezervace na tábor "Léto na statku"

 

                             

 

Přihlaste své děti na letní dětský tábor v malebném prostředí středočeského Barokního statku v Benicích a dejte vašim dětem příležitost seznámit se s venkovským prostředím rodinného statku, s každodenní péčí o domácí zvířátka, které u nás chováme.

Vaše dítě získá možnost přímého kontaktu s poníky, oslíky, ovečkami, domácí drůbeží, může se každý den aktivně podílet na krmení a ošetřování našich roztomilých kamarádů.

Pokud se Vám termín turnusu v rezervačním formuláři nezobrazuje, je již plně obsazen!

 
 
 

Proč právě u nás?

  • Tábor na statku v Benicích dětem přinese získání poznatků a zkušeností s péčí o menší zvířata

  • Děti se mohou aktivně podílet na krmení a každodenní péči o zvířátka přímo v naší MiniZOO pod dohledem dospělých osob,

  • máme zde ovečky, poníky, oslíky, kozičky, slepičky, kachny, husy, labutě, pávy, roztomilá prasátka a další

  • pomáhají s přípravou krmení, krmením zvířat samotných, přehánění na pastvu, péčí o srst a dalšími drobnými manuálními pracemi, které jsou nedílnou součástí každodenního života zvířátek,

  • teoretická průprava v podobě besedy s veterinářem,

  • praktická ukázka kovářů,

  • možnost svezení se na poníkovi či větším koni (dle fyzických předpokladů),

  • odpolední a večerní zábavný táborový program

  • malebná okolní krajina

  • Barokní statek Benice je dobře dostupný, nachází se 11 km od Benešova

 

Začátek a konec tábora

Tábor probíhá v týdenních turnusech v průběhu července a srpna. Příjezd dětí na tábor a předání potřebných dokumentů rodiči je vždy v neděli od 15.00 hodin. Následuje společné přivítání účastníků a seznámení se s organizací a pravidly našeho tábora. Následuje prohlídka areálu a naší MiniZOO.

 

Turnus je ukončen v neděli následujícího týdne10,00 hod. V případě zájmu, můžete navštívit slavnostní Jezdeckou akademií, která začíná v 10.00 hod. na jízdárně hřebčína. Jedná se o praktickou ukázku jezdeckého umění pro rodiče, kde táborníci a tábornice z Jezdeckého tábora předvedou, co se naučili během svého pobytu v Benicích.

 

Doprovodný program

V rámci táborového života se děti mohou těšit na tradiční táborové aktivity, mezi které patří soutěže, hry, táborák s opékáním buřtů, táborové turnaje v různých typech sportů, procházky do nedalekého lesa či okolí, a také tradiční benická „noční bojovka“

            

Na táboře je o děti postaráno našimi zkušenými vedoucími. Všichni vedoucí splňují vysoké nároky týkající se zkušeností, odborné přípravy i odpovědnosti při práci s dětmi. Naše hlavní vedoucí táborů Míša Vančová je studentkou vysoké školy se zaměřením na volnočasové aktivity dětí a dlouholetou vedoucí i hlavní vedoucí nejen na letních táborech, ale také na zimních táborech či školách v přírodě.

 

Ubytování

Vaše děti jsou ubytovány ve dvoulůžkových dřevěných chatkách či indiánských teepee umístěných na louce v blízkosti statku. Do chatek není zavedena elektrická energie. U chatek je mobilní WC a užitková voda. Veškeré sociální vybavení poskytuje zázemí Barokního statku Benice. Pitná voda je zajištěna v táboře.

 

Stravování

Stravování táborníků je připravováno z čerstvých surovin přímo na místě, v naší moderně vybavené kuchyni. Pro Vaše děti je zajištěna strava 5x denně ve formě snídaně, dopolední a odpolední svačiny, oběda a večeře, včetně zajištění celodenního pitného režimu. V případě některé alergie na potraviny (bezlepková dieta, intolerance laktozy, diabetici, apod)  nás prosím kontaktujte osobně před zahájením tábora.

 

Co si mají děti vzít děti s sebou a co raději nechat doma?


Oblečení: Spodní prádlo, ponožky, trička, mikiny, svetr (jiné teplejší oblečení), kraťasy, kalhoty, tepláky (tepláková souprava), oblečení na spaní, plavky, bunda, pláštěnka, čepice nebo šátek. Platí pravidlo, že staré věci se vyhazují snadněji než ty nové ☺

Obuv: Holinky, tenisky.

Hygienické potřeby: Ručník, mýdlo, šampon, zubní kartáček a pastu, hřeben, opalovací krém, kapesníky, toaletní papír, repelent.

Ostatní: Spacák, polštářek, deka, karimatka, funkční baterku (příp. náhradní baterie), malý batoh na výlety, plastová láhev na pití, zápisník, psací potřeby, kapesné dle vlastního uvážení.

Co nebrat: Mobilní telefony, tablety, notebooky, řetízky, náramky, prstýnky či jiné cennosti.

 

Rezervace na tábor "Léto na statku"

 

Cena

Cena týdenního turnusu činí 5.400,- Kč včetně DPH za osobu. Cena zahrnuje ubytování, stravování, doprovodný táborový program, výdaje na táborové hry a odměny.

 

Termíny turnusů táborů 2018

1. turnus 1.července - 8.července 2018

2. turnus 8.července - 15.července 2018

3. turnus 15.července - 22.července 2018

4. turnus 22.července - 29.července 2018

5. turnus 29.července - 5.srpna 2018

6. turnus 5.srpna - 12.srpna 2018

7. turnus 12.srpna – 19.srpna 2018

8. turnus 19.srpna - 26.srpna 2018

 

Potřebné dokumenty pro nástup dítěte na tábor Vám zašleme emailem v květnu, případně budou ke stažení na našich stránkách.

 

Uzávěrka přihlášek a úhrada ceny

Cena týdenního turnusu činí 5.400,- Kč včetně DPH za osobu. Cena zahrnuje min. 6 lekcí výcviku jízdy na koni s trenérem, ubytování, stravování, doprovodný táborový program, výdaje na táborové hry a odměny.

Účastnický poplatek je nutno zaplatit ve splatnosti námi zaslané faktury, v případě zdržení nemůžeme závazně garantovat místo v turnuse pro přihlášené dítě.

Vyplňte a zašlete elektronickou přihlášku, zpětně Vám bude zaslána faktura.
Při platbě uveďte prosím jako variabilní symbol číslo Vaší faktury.

U svého zaměstnavatele můžete žádat o příspěvek na náš letní dětský tábor pro Vaše dítě, v případě potřeby Vám rádi vystavíme fakturu pro Vašeho zaměstnavatele

 

Stornovací podmínky

Zákazník má právo kdykoliv před zahájením akce zrušit svou účast, a to písemným oznámením. Zrušení účasti nastane okamžikem doručení tohoto oznámení.

Pořadatel má právo na stornovací poplatky z ceny letního tábora a to ve výši: 0% při zrušení do 31.5. daného roku, 50% při zrušení do 15.6.daného roku, 100% při zrušení po 15.6.daného roku či při nenastoupení na přihlášený tábor.

Stornovací poplatky se neplatí pokud zákazník za sebe vyšle náhradníka, který písemně potvrdí, že souhlasí se všeobecnými podmínkami pro účast na táboře, potvrdí souhlas s pořízením fotografií a videí a doloží potřebné dokumenty pro nástup dítěte na tábor.

 

Kontakt

V případě potřeby doplnění informací se můžete obrátit na naší hlavní vedoucí Míšu Vančovou, tel. 702 096 065, email michaela@statekbenice.cz

 

Srdečně se na Vás těšíme!

FAVORY CAMPER TEAM

 

 
Nahoru