Svatba na statku Benice

Vážení snoubenci,

dovolte nám, abychom Vám představili Barokní statek Benice. Romantické svatební místo, které leží na nádherné samotě v krásné, mírně zvlněné krajině s převahou lesů a rozlehlých luk, bývalé panství arcivévody Františka Ferdinanda d´Este. Statek je postaven na plochém návrší, nad údolím, kde stála ve 14. století původní osada s tvrzí.

Přejete si, aby Vaše svatba na statku probíhala v romantickém stylu a prostředí?

Hledáte svatební místo, kde Vás nikdo neruší a kde není zavírací hodina?

Více informací o svatbě na Barokním statku Benice

najdete na našem svatebním webu

www.SvatbaNaStatku.cz

 

  

 svatba na statku benice zelená svatba na statku benice fialová svatba na statku benice hnědá

Nabízíme Vám okouzlující místo pro uspořádání Vaší svatby, od obřadu přes svatební hostinu, odpolední a večerní zábavu až po ubytování v rodinném penzionu. Právě to Vám umožní historické panství, unikátní kulturní památka, Barokní statek Benice, jedinečná samota jako stvořená pro dokonalou svatbu na statku.

Shlédněte svatební video o Barokním statku Benice zde...

 

    

  

Vaše svatba na Statku Benice proběhne v krásném prostředí této citlivě zrekonstruované kulturní památky, pro nevšední fotografie i zábavu během Vašeho slavnostního dne jsou Vám k dispozici koně i historické kočáry. Svatební obřady jsou u nás možné jak civilní – po dohodě s benešovskou matrikou nebo církevní – po dohodě s příslušným církevním hodnostářem.

 

 

 

Hostina může probíhat v prostorách nádvoří či starobylého špejcharu, menším svatbám, do 30 osob, je k dispozici také barokní světnice, k večerním rautům patří nepochybně i grilování na romantickém nádvoří statku. Výhodou jsou i rozsáhlé vlastní okolní pozemky umožňující sportovní aktivity (petanque, kroket, šipky, ping-pong), parkování pro neomezený počet vozů, dětské hřiště s trampolínou a bazénem.

Samozřejmostí jsou projížďky krásnou přírodou v sedle i kočáře, zábavné soutěže, poníci a oslíci pro děti, originální svatební fotografie, skvělá kuchyně a náš tým, připravený splnit Vaše přání, Vám pomohou prožít nezapomenutelný den a zajistí krásné vzpomínky.

..chceme Vám připravit SVATBU SNŮ..

 

Pro inspiraci se podívejte na naše SVATEBNÍ STRÁNKY  www.svatbanastatku.cz.

  

    

Více fotografií z realizovaných svateb najdete ve fotogalerii na našich stránkách SvatbaNaStatku.cz.

Nahoru